نمونه کار عمل بینی دکتر کرم نژاد شیراز
نمونه کار عمل بینی در شیراز دکتر کرم نژاد

در شیراز، شهر راز و شهر زیبایی ها در ایران، بسیاری از افراد به دنبال زیبایی بیشتر برای بینی خود هستند و برای زیباتر شدن به دنبال بهترین جراح بینی در شیراز می گردند. اگر شما هم در جستجوی یک جراح بینی حرفه‌ای و با تجربه در شهر شیراز هستید، این مقاله را از دست ندهید.

بینی یا همان دماغ یکی از ویژگی های اصلی صورت ماست و اولین چیزی هست که مردم وقتی به ما نگاه می کنند متوجه آن می شوند. همچنین بینی از مهم ترین اعضای بدن می‌باشد که علاوه بر نقش حیاتی خود، در صورت داشتن ایرادی در ظاهر آن، می‌تواند تا حد بسیار زیادی از زیبایی چهره را تحت تاثیر خود قرار دهد. اینجاست که عمل بینی وارد کار میشود و ظاهری زیباتر به شما هدیه می دهد. به همین دلیل است که جراحی زیبایی بینی در بین مردان و زنان در تمام دنیا نه فقط ایران بسیار محبوب شده است. این جراحی پیچیده و ظریف که در طول سال‌ها به طور فزاینده‌ای رایج شده است حاصل علم پزشکی، دقت، ظرافت و هنر است.

دکتر جراحی زیبایی بینی در شیراز

عمل زیبایی بینی چیست؟

عمل جراحی زیبایی بینی یا رینوپلاستی، جراحی‌ای است که معمولاً توسط جراح گوش و حلق و بینی، جراح فک و صورت یا جراح پلاستیک به منظور بهبود کارایی (جراحی ترمیمی) یا نمای (جراحی زیبایی) بینی انسان انجام می‌شود. جراحی بینی را می‌توان به‌منظور برآوردن اهداف زیبایی یا اهداف ترمیمی به‌منظور اصلاح آسیب‌ها، نقص‌های مادرزادی، انحراف تیغه بینی و مشکلات تنفسی انجام داد. این روش به طور فزاینده ای در بین افراد با هر سن و پیشینه ای که می خواهند ویژگی های صورت خود را بهبود بخشند و اعتماد به نفس خود را بهبود بخشند، محبوب می شود. عمل بینی می‌تواند با دیگر عمل‌های جراحی مانند جراحی زیبایی پلک یا بزرگ‌کردن چانه به‌منظور بهبود نتایج زیبایی ترکیب شود.

اگر میخواهید درباره عمل زیبایی بینی در شیراز بیشتر بدانید! به مقاله تمام آنچه باید در مورد جراحی زیبایی بینی بدانید بروید و آن را مطالعه کنید.

دکتر جراحی زیبایی بینی در شیراز
عمل زیبایی بینی

قبل از انتخاب بهترین جراح بینی در شیراز

برای انتخاب بهترین دکتر عمل بینی در شیراز باید بررسی و تحقیق کاملی درباره سطح علمی جراح از دانشگاه محل تحصیل و دوران آموزشی او داشته باشید و خیلی از موارد را برای شناخت بهتر یک جراح بینی حاذق در نظر بگیرید. البته بیشتر افراد در رشته های پزشکی خود معتقد هستند این موضوع نقش زیادی در رابطه با صلاحیت پزشک ندارد اما در بیشتر موارد این معیارها می تواند اصلی ترین و مهمترین گزینه برای شناخت دقیق و انتخاب بهترین جراح بینی در شیراز باشد. گزینه های مهم برای تشخیص یک متخصص جراحی بینی در شیراز را در اینجا برای شما گرد آورده ایم.

لیست مهمترین معیارها برای شناخت بهترین جراح بینی در شیراز

 1. دوره های آموزشی
 2. تحصیل در دانشگاه های معتبر ایران و یا جهان
 3. چگونگی گذراندن دوره رزیدنتی و طول دوره رزیدنتی
 4. دارای مدارک و درجات علمی کسب شده
 5. گذراندن دور دستیاری در علوم پزشکی
 6. تایید و اعتبار مردمی
 7. و موارد دیگر …
دکتر حسین کرم نژاد,بهترین جراح بینی شیراز,بهترین دکتر جراح بینی در شیراز,بهترین دکتر عمل بینی در شیراز

حالا که شناخت کافی برای بررسی و انتخاب موفق ترین و بهترین جراح بینی را با یکدیگر مرور کردیم میخواهیم در ادامه با بهترین جراح بینی در شیراز، متخصص جراحی زیبایی بینی و صورت، جناب آقای دکتر کرم نژاد آشنا شوید:

دکتر حسین کرم نژاد,بهترین جراح بینی شیراز,بهترین دکتر جراح بینی در شیراز,بهترین دکتر عمل بینی در شیراز

دکتر حسین کرم نژاد، متولد سال ۱۳۶۵ خورشیدی در بندر ماهشهر واقع در استان خوزستان و متخصص گوش، حلق و بینی و جراح زیبایی بینی و صورت با کد سازمان نظام پزشکی به شماره ۱۳۲۴۶۵ هستند. ایشان در سال ۱۳۸۳ خورشیدی با کسب رتبه‌ی برتر در کنکور سراسری وارد رشته‌ی پزشکی در دانشگاه علوم پزشکی شیراز شدند و در سال ۱۳۹۰ خورشیدی به عنوان پزشک عمومی، از دانشگاه علوم پزشکی شیراز فارغ التحصیل شدند سپس بی درنگ در آزمون پذیرش دستیار تخصصی پزشکی شرکت نموده و با رتبه‌ی برتر دوره‌ی رزیدنتی، رشته‌ی تخصصی گوش، حلق و بینی را در دانشگاه علوم پزشکی شیراز در سال ۱۳۹۱ خورشیدی آغاز کردند.

جراح بینی در شیراز

دکتر کرم نژاد، دوره‌ی تخصصی خود را در سال ۱۳۹۵ خورشیدی به پایان رسانیدند و از همان سال، دوره طرح تخصصی خود را در استان کهگیلویه و بویراحمد آغاز کردند. ایشان به مدت ۴ سال مشغول خدمت رسانی به مردم شریف این استان در مناطق محروم کشور بودند. دکتر حسین کرم نژاد، با سابقه درخشان در خدمت رسانی به مردم و سالها تجربه و تخصص در عمل جراحی زیبایی بینی و صورت به عنوان بهترین جراح بینی شیراز با بیش از ۶۰۰۰ جراحی زیبایی بینی موفق، در کلان شهر شیراز مشغول ارائه‌ی خدمت به زیباجویان گرامی هستند.

جراح بینی در شیراز
بهترین جراح بینی شیراز,بهترین دکتر جراح بینی در شیراز,بهترین دکتر عمل بینی در شیراز

خدمات دکتر حسین کرم نژاد

خدمات جراحی زیبایی بینی و صورت در شیراز 

 1. جراحی زیبایی بینی در شیراز (رینوپلاستی)
 2. جراحی افتادگی پلک (بلفاروپلاستی)
 3. جراحی لیفت لب بالا (لیفت سانترال لب)
 4. جراحی لیفت شقیقه و پیشانی (لیفت اندوسکوپی)
 5. جراحی برداشتن چربی لپ (بوکال فت)
 6. جراحی غبغب

تجربیات بیماران

بیماران دکتر کرم نژاد درباره رضایت کامل خود از جراحی بینی خبر می‌دهند. آن‌ها می‌گویند که دکتر کرم نژاد با صبر و دقت به نیازهای آن‌ها گوش می‌دهد و بهترین راه حل را ارائه می‌دهد و بهترین حالت ممکن را برای بینی آنها به ارمغان می آورد. همچنین، بیماران او را به عنوان یکی از بهترین جراحان بینی در شیراز به دیگران توصیه می‌کنند.

آمارگیر جراحی های موفق

آمار عمل های جراحی زیبایی بینی و صورت توسط دکتر کرم نژاد در شیراز

۶۰۰۰+عمل بینی
۴۷۲+عمل لیفت لب
۲۱۶+عمل لیفت پیشانی
۶۸۴+عمل افتادگی پلک

نکات مهم در مورد جراحی بینی در شیراز

به طور کلی، عمل زیبایی بینی می تواند یک روش بسیار موثر برای بهبود ظاهر و عملکرد بینی باشد. اگر به این روش فکر می کنید، حتماً در مورد جراحان بالقوه به دقت تحقیق کنید، سؤالات زیادی بپرسید و در مورد اهداف و انتظارات خود واقع بین باشید. برنامه ریزی و مراقبت مناسب و انتخاب بهترین جراحی بینی در شیراز به شما کمک می کند به ظاهری که همیشه می خواستید برسید و اعتماد به نفس و کیفیت زندگی خود را بهبود ببخشید. دکتر حسین کرم نژاد، بهترین جراح بینی در شیراز، با تجربه ی بسیار بالایی که دارند بهترین فرم و ظاهر بینی را به شما هدیه می‌دهند. شما اگر قصد انجام عمل زیبایی بینی در شیراز را دارید، می توانید همین امروز با بهترین جراح بینی شیراز تماس بگیرید، وقت ملاقات رزرو کنید و یا مشاوره قبل از عمل زیبایی بینی در شیراز را کسب کنید.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *